Prestanak radnog odnosa
Poštovani, zaposlen sam na neodredjeno vreme kod poslodavca i u pitanju je AD, imam 57 godina života i za koji mesec 38 godina radnog staža. Interesuje me da li u slučaju otkaza imam pravo na otpremninu od poslodavca i kojim aktom je to regulisano jer nisam uspeo da se snadjem kao neuko lice u Zakonu o radu. Preko medija sam čuo da privatni poslodavci traže izmenu Zakona i da se promeni u otpremninu za vreme boravka kod pojedinog poslodavca koji daje otkaz. Naravno da nameravam da radim do kraja radnog veka ali isto tako želim da znam koja su mi prava po važećim propisima. Hvala Vam unapred na trudu, mnogo ćete mi pomoći.
Poštovani, "Prema članu 158. Zakona o radu ("Sl. glasnik RS", Pročitaj više
Poštovani, zasnovala sam radni odnos na odredjeno vreme u Domu zdravlja do povratka privremeno odsutne radnice sa porodiljskog odsustva. Porodilja je produžila bolovanje, a potom će koristiti godišnji odmor. Stoga, ona će biti odsutna još par meseci, a meni uskoro ističe godinu dana od kada sam zasnovala radni odnos. Zanima me da li Dom zdravlja mora da mi prekine radni odnos nakon 12 meseci rada kako bi izbegli zakonsku obavezu da nakon tog perioda zaključe sa mnom ugovor o radu na neodredjeno vreme?
Poštovana, Članom 37. stav 3. Zakona o radu ("Sl. glasnik Pročitaj više
da li je otkaz nezakonit ako sam radila 2 godine i 9 meseci BEZ DANA PREKIDA?otisla sam na porodiljsko bolovanje 20 i nesto dana pre porodjaja-porodila sam se 8-og marta a otkaz dobila 15-og marta!da li je kasno za tuzbu ako je radni odnos bio od 2004-2007 u loznickoj bolnici a radila sam kao stomatolog? unapred hvala!
Poštovani, imajući u vidu da Zakon o radu Republike Srbije Pročitaj više
Poštovani, dana 05.04 poslodavac je izvršio organizacione promene u preduzeću na taj način što je ukinuo službu u kojoj sam radio pa i moje radon mesto, tako da sam ostao neraspoređen. Dana 17.06, dakle dva meseca i deset dana kasnijeposlodavac je doneo Program rešavanja viška zaposlenih, i ja sam dobio otkaz. U rešenju o otkazu piše doslovce : OTKAZUJE SE UGOVOR O RADU BR X, ZBOG SMANJENJA OBIMA POSLA. Dakle nije napisano da mi je otkaz dat jer je : usled tehnoloških, ekonomskih ili organizacionih promena prestala potreba za obavljanjem mog posla. O kakvom smanjenju obima posla moze biti na poslu, koji zvanično ne postoji. Da li je takvo rešenje zakonito Hvala Vam unapred.
Poštovani, prema odredbi člana 179. st. 9. Zakona o radu, Pročitaj više
Postovani, rec je o mom ocu koji za mesec dana puni 65 godina i 24 godine radnog staza. Zaposlen je u X. Direktor mu je dao resenje o godisnjem odmoru na mesec dana i predocio mu da je u obavezi da nakon toga ide u penziju. On ostvaruje jedan od uslova za odlazak u penziju i toga je svestan, ali s obzirom da su mu proverom u PIO fondu rekli da mu nije upisan staz, tj.predat M-4 obrazac za 4 godine, on to ne zeli. Da li je u obavezi da prihvati resenje poslodavca, ili ima pravo da odbije odlazak u penziju dok poslodavac ne ispuni sve svoje obaveze? Unapred, zahvalni.
Poštovani, Činjenično stanje i pitanje koja ste izneli u Pročitaj više
Poštovani, U slučaju da budem proglašena tehnološkim viškom, nakon 9 godina radnog staža, koja su moja prava? Da li poslodavac može da odbije da nekog proglasi tehnološkim viškom ili ga zakon na to obavezuje? Da li je poslodavac u obavezi da mi isplati novčanu nadoknadu ili ne, i ako jeste na koji način je to regulisano? P.S. Napominjem da nije bilo nikakve povrede radne obaveze, već se prosto radi o smanjenom obimu posla. Pozdrav
Poštovana, slučaj kada se kod poslodavca pojavi višak zaposlenih (tzv. Pročitaj više
Poštovani, Interesuje me da li se može ukinuti radno mesto na kome radi osoba, koja se nalazi na trudničkom bolovanju?
Poštovana, Član 187 stav 1 Zakona o radu Republike Srbije, Pročitaj više
Inspekcija rada zatekla me je na radnom mestu bez ikakvog Ugovora o radu.Napravili su zapisnik gde je konstatovano da radim bez Ugovora. Posle toga me je agencija kod koje sam radio obavestila telefonom da mi je stigao Ugovor o radu na odredjeno. Ja sam taj Ugovor odbio, jer po Zakonu kada se osoba zatekne da radi bez Ugovora smatra se da radi na neodredjeno, pa zato nisam ni hteo da prihvatim Ugovor o radu na odredjeno vreme. Posle toga Inspekcija Rada donosi resenje o obustavljanju postupka po sluzbenoj duznosti protiv te agencije. Da li je inspekcija to uradila po Zakonu ili ga je prekrsila.? Hvala
Poštovani, Zakonom o radu ("Sl. glasnik RS", br. 24/2005, 61/2005 Pročitaj više
Postovani , privatna firma u kojoj sam radila je otisla u stecaj.I meni i ostalim zaposlenima su ostali neuplaceni doprinosi za oko 6 meseci rada . S obzirom da firma ima dosta nepokretne imovine koja je pod hipotekama prvog i drugog reda kod banaka i poreske uprave , zanima nas da li su zaostali doprinosi prioritetni u naplati u odnosu na ove hipoteke ili ne . Da li eventualno postoje jos neke opcije za izmirenje doprinosa , da li mozemo sami sa izvrsimo uplatu ili sl?
Poštovana, Što se tiče hipotekovanih nepokretnosti, banke i ostali subjekti Pročitaj više
Sta ako je zaposleni lazno podneo prijavu za mobing na ocigled celog kolektiva i izmislio sve navode zlostavljanja na koje nema ni jednog svedoka? Kakvu on zasluzuje kaznu jer ometa rad i zakon ga stiti do okoncanja postupka koji traje vec godinu dana jer je obavljeno samo pripremno rociste.
Poštovani, Ukoliko se u sudskom postupku utvrdi da je zaposleni Pročitaj više