Prestanak radnog odnosa
Postovani-a, Dobio sam otkaz od strane poslodavca poštom na kućnu adresu a na rešenju o otkazu nije potpis ovlašcenog lica tj. direktora i rešenje je bez delovodnog pečata. Rešenje je bez prava na žalbu i istog dana sam odjavljen. Potpis je toliko nevešto urađen da i osnovac moze videti da je falsifikovan. Posedujem i par dokumenata koje mi je potpisao u mom prisustvu lično direktor i upoređujuci vidljivo je da je loš falsifikat. Molim Vas za Vaše mišljenje. Unapred zahvalan
Poštovani,Prema Zakonu o radu Republike Srbije ("Sl. glasnik RS", br. Pročitaj više
Poštovani,radim u XXXXXX već X godina. Pre par dana mi je poslodavac uručio rešenje o prelasku na drugo radon mesto. Meni to nikako ne odgovara, putovanje do radnog mesta mi traje oko dva sata. Rad je smenski, a pritom poslodavac samo povremeno može da obezbedi prevoz. Imam malu decu i supruga mi radi posao koji ima i prekovremenih sati i službenih putovanja. Ja bih da napišem žalbu na to rešenje, ali da li mi možete tačno reći na sta mogu da se pozovem u žalbi.
Poštovani,Zakon o radu ("Sl. glasnik RS", br. 24/2005, 61/2005, 54/2009, Pročitaj više
Dobar dan Vam želim. Izdvojicu jedno pitanje od mnogobrojnih koja me muče, pa ako mi još nešto ne bude bilo jasno, javiću Vam se ponovo, posle odgovora. Da li otkaz ugovora o radu stupa na snagu od datuma kada je sastavljen ili tek kada ga radnik potpiše?
Poštovani,Zakon o radu ("Sl. glasnik RS", br. 24/2005, 61/2005, 54/2009, 32/2013 Pročitaj više
Poštovani, Zanima me, kada se gleda otkazni rok koji je po zakonu najmanje 15 dana, da li se u te dane računa i državni praznik, neradni dan? Primera radi, ako sam ja dala otkaz 21. aprila, da li je meni po zakonu poslednji radni dan 05. maj? U tih 15 dana je uračunat i 1. maj kao praznik? Hvala!
Poštovana,Na osnovu Zakona o radu ("Sl. glasnik RS", br. 24/2005, Pročitaj više
Imam nepunih X godina radnog staža u firmi. Dana X na osnovu dokaza koji su pribavljeni na nedozvoljen način-Neovlašćeno prisluškivanje i snimanje (član 143 Krivičnog zakonika) poslodavac mi uručio Rešenje o otkazu zbog povrede radne discipline. Koji su moji dalji pravni postupci? Zanima me da li imam pravo na nadoknadu preko Biroa? I da li imam pravo na naplatu preostalih dana godišnjeg odmora iz 2014 god, odnosno ove godine?
Poštovani, Prema Zakonu o radu("Sl. glasnik RS", br. 24/2005, 61/2005, Pročitaj više
Kolika bi mi bila otpremnina po zakonu za X godina rada. Poslednjih godinu dana plata mi je X dinara?
Poštovani,Kako niste precizno postavili pitanje razmotrićemo više situacija. Prema Zakonu Pročitaj više
Moj otac je radio u jednoj privatnoj firmi od 20XX. godine, pa sve do sredine decembra 20XX. kada je zbog uvrede radne discipline dobio otkaz. Imao je ugovor na neodređeno vreme, s tim da su mu 3 meseca nakon potpisivanja promenili ugovor, premestili su ga sa jednog radnog mesta na drugo. Kad je dobio otkaz, u njemu je stajalo da dobije otkaz sa onog prvobitonog radnog mesta (a na tom mestu je radio samo do jula 20XX.). U januaru su mu isplatili platu za decembar, ali ne i putne troškove za te dane koje je radio. Takođe, nisu mu isplatili ni godišnji odmor koji on u toku 20XX. godine nije iskoristio. Da li ima pravo za isplatu godišnjeg odmora i u kom roku je poslodavac dužan da ga isplati? Hvala.
Poštovani, Vašem ocu, u ovom slučaju, u skladu sa čl.186. Pročitaj više
Poštovani, X godine sam zasnovala radni odnos na neodređeno vreme, sa probnim radom od X meseci. X sam ostala u drugom stanju i poslodavcu odnela doznake i otvorila trudničko bolovanje. Na kućnu adresu mi je stiglo rešenje o otkazu ugovora o radu, u kome je poslodavac izneo niz neistina na račun mog rada i iskoristio ih kao razlog za raskid ugovora o radu jer nisam ispunila očekivanja i nisam zadovoljila na probnom radu pozivajući se na član 36. Zakona o radu. Shodno članu 187. Zakona o radu trudnice su zaštićene ako su radnom odnosu na određeno ili neodređeno vreme, ali je zakon nedorečen po pitanju probnog rada. Rok za tužbu mi još nije istekao i planiram da pokrenem spor protiv poslodavca. Zanima me Vaše mišljenje da li je rešenje otkaza o radu koje mi je poslodavac uručio zakonito. Unapred zahvalna
Poštovana, Izmenama i dopunama Zakona o radu, propisano je da Pročitaj više
Poštovanje, da vam ne dužim, radim u firmi više godina u stalnom radnom odnosu. Vlasnik firme je najavio otkaze (posto su primili puno novih radnika za stalno zbog ukidanja poreza) iako firma odlično posluje. Polovina firme je pred otkaz, među njima i ja. Da li za otkaz postoji neki rok ili je to za stalno? Potpisao sam ga pre godinu dana. I šta uraditi ako stvarno dođe do otkaza? Da li možda postoji i tu neki rok? Koja su naša prava? Molim vas pomozite nam što pre i hvala vam unapred.
Poštovani, postoji prema Zakonu o radu više načina prestanka radnog Pročitaj više
Poštovani, moj problem je sedeći, isteklo mi je porodiljsko bolovanje i trebalo je da se vratim na posao, ali poslodavac mi je dao rešenje za odmor i rekao da posle toga sledi otkaz. Razlog je mala deca i pretpostavka da ću češće ostajati sa posla zbog bolesti dece. I da napomenem u firmi sam zaposlena od 1.4.2006., prijavljena od 1.6.2006. Koja su moja prava? I da li uopšte može da mi da otkaz po tom osnovu ili će od mene zahtevati da potpišem sporazumni otkaz ili će morati da izmisli druge razloge? Molim vas za hitan odgovor! Pozdrav!
Poštovana, Zakon o radu („Službeni glasnik Republike Srbije", br. 24/2005, Pročitaj više