Prestanak radnog odnosa
Zbog dugogodisnjeg mobinga i zbog jako losih medjuljudskih odnosa nisam psihicki u stanju da se nakon trudnickog i porodiljskog bolovanja ponovo vratim na rad u istu firmu.Zelim da dam otkaz poslodavcu ali mi treba savet kako to zakonski uciniti. Zelim da mi se isplati naknada za trudnicko bolovanje koju jos uvek nisu uplatili na moj racun, sta da radim sa odmorom koji nisam iskoristila i u kom roku su duzni da mi vrate radnu knjizicu. Napomenula bih da ne zelim licno da odem u firmu pa me interesuje da li mogu sve obaviti pismenim putem. Unapred hvala
Poštovana, Jedan od načina prestanka radnog odnosa je i otkaz Pročitaj više
Postovani, poslodavcu sam dala otkaz radnog odnosa postujuci zakonom propisani rok od 15 dana. Zbog obima posla prvu radnu nedelju od tih 15 dana sam bila na poslu, a za narednu nedelju trazila da idem 5 dana na odmor koji mi je ostao od prethodne godien i koji mogu da iskoristim do 30.6.2012. Medjutim, kad sam otisla kod poslodavca da pitam za odmor, on mi je prvo rekao “ pricacemo i dogovoricemo se sutra“. Medjutim, sutradan mi se nijednom recju u vezi tog pitanja nije obratio, nego je samo koleginici rekao da mi prenese da ne mogu da koristim odmor i izgubio se iz preduzeca tako da nisam uspela sa njim da razgovaram oci u oci. Mene zanima da li po zakonu u otkaznom roku ja imam pravo da koristim preostali odmor, jer imam u okolini vise poznanika koji pre nego sto odu u drugu firmu iskoriste taj god.odmor koji im je ostao? Pritom poslodavac nikada ne izdaje Resenja o godisnjem odmoru niti se prethodno konsultuje sa zaposlenima, prosto sve se zasniva na usmenom dogovoru sa njim. Hvala unapred na odgovoru,
Poštovana, Zakonom o radu je izričito predviđeno samo to da Pročitaj više
cao, proglasen sam tehnoloskim viskom u privatnoj firmi, interesuje me da li nekako mogu naplatiti putne dnevnice jer sam svaki drugi dan putovao po Srbiji. Kao dokaz imam jedino putne naloge firme. Pozdrav,
Poštovani, u slučaju otkaza ugovora o rada usled tehnoloških, ekonomskih Pročitaj više
Da li u slucaju da dobijem firmu koju sam tuzila za nezakonit otkaz i vratim se na posao, dobijam odstetu za period koliko je trajao sudski postupak koji nisam radila u toj firmi, ali deo tog vremena sam radila u drugoj firmi? Da li mogu da umesto povratka na posao kod tuzenog, kako sam trazila u tuzbi, trazim samo odstetu a da se ne vracam na posao i po kom osnovu se izracunavaju visine odstete?
Poštovana, pod pretpostavkom da dobijete sudski spor protiv poslodavca zbog Pročitaj više
Rodjen sam 1949. god. Zaposlio sam se 1971. godine i imam preko 35 godina staza. U decembru 2000. god. sam operisan i ugradjen mi je trostruki “baypas“, ali sam ja i daje nastavio da radim, do septembra 2006. god., kada sam sa velikom grupom radnika u mojoj firmi, nevezano za moju srcanu bolest, dobio otkaz kao tehnoloski visak i za to dobio otpremninu. I pored svih ulozenih napora uspeo sam da se zaposlim tek 01.07.2011., kada sam primljen na rad u jednu firmu koja se bavi osiguranjem, i to po ugovoru o radu na period od tri meseca (do 30.09.2011.). Pred kraj septembra 2011. sam uredno dobio ugovor o otkazu, ali i ugovor o radu na sledeca dva meseca (do kraja novembra). I tu sam blagovremeno dobio otkaz, kao i ugovor za sledeci mesec, decembar. Tokom decembra sam opet dobio otkaz, ali i ugovor za januar mesec, koji sam takodje potpisao, kao i sve prethodne. U januaru 2012. godine sam ponovo dobi otkaz i predlog ugovora za februar mesec koji medjutim nisam potpisao, jer sam u medjuvremenu, 27.januara 2012., dobio resenje Republickog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje da mi je 27.12.2011. godine nastupio potpuni gubitak radne sposobnosti zbog bolesti, a na osnovu mog zahteva od 07.11.2011. i postupka koji je nakon toga sproveden. Obzirom da sam u veoma teskoj materijalnoj situaciji, interesuje me da li sada imam pravo na otpremninu u iznosu od tri prosecna licna dohotka zbog odlaska u invalidsku penziju, po osnovu cl. 119 Zakona o radu.
Poštovani, Na osnovu člana 119. st. 1 pri odlasku u Pročitaj više
Postovani,interesuje me da li imam pravo na novcanu nadoknadu a gazda mi nije isplatio sve doprinose,proglasena sam kao tehnoloski visak? Hvala…
Poštovana, U skladu sa Zakonom o radu poslodavac ima prava Pročitaj više
Postovani Posle mog odbijanja da potpisem resenjenje koje mi je izdato od strane mog poslodavca o premestanju na novo radno mesto,recheno mi je u USMENOJ FORMI da vise ne dolazim na posao, i pored cinjenice sto sam imao ugovor o radu na NEODREDJENO VREME. Obzirom da OTKAZ U pismenoj formi nisam NIKAD dobio, a od tzv. „usmenog otkaza“ je proslo punih osam meseci, doneo sam odluku da tuzim svog poslodavca gde cu sudskim putem zatraziti urvdjenje da sam u radnom odnosu! Naglasavam da se radi o peridu 2002-2003, zbog vaznosti tadasnjeg zakona o radu. Pitanje je ,dali se (po tadasnjem zakonu o radu) , usmeni otkaz tretira isto kao pismeni? Unapred hvala
Poštovani, u skladu sa Zakonom o radu, članom 171 je Pročitaj više
Molim vas za savet. Juce je suprug (subota, neradni dan) dobio otkaz u firmi u kojoj je jos uvek na probnom radu (ugovor o privremenom radu na 12 meseci) iako mu je bolovanje jos u toku. Da li imamo osnova za žalbu?
Poštovana, Vaš suprug nije smeo dobiti otkaz tokom trajanja bolovanja. Pročitaj više
Zovem se X imam pitanje da li moze poslodavac da mi da otkaz ako javim da sam bolesna i da imam doznake od lekara i ako sam prijavljena na neodredjeno .u roku od 2 dana.
Poštovana, Zakonom o radu uređeno je da je zaposleni dužan Pročitaj više
Poštovani Zaposlena sam od februara meseca 2009 godine. Biću odjavljena kao tehnološki višak od novembra meseca ove godine. Interesuje me koja su moja prava? Da li je vlasnik/privatnik u zakonskoj obavezi da mi isplati otpremninu i po kojim osnovama i u kojoj visini? Koliko imam pravo vremenski da dobijam nadoknadu od strane biroa? Da li se otpremnina isplaćuje pre nego potpišem raskid ugovora po osnovu tehnoloskog viška? Hvala unapred
Poštovana, U skladu sa članom 158. Zakona o radu ("Sl. Pročitaj više